פתוח יום א,ב,ד,ה  11:00 עד 19:30. ביום ג - 11:00 עד 17:00. ביום שישי וערב חג משעה 11:00 עד 14:30     לא להגיע ללא תיאום

קורא ספרים אלקטרוני ONYX BOOX POKE 2 PREMIUM
קורא ספרים אלקטרוני ONYX BOOX POKE 2 PREMIUM
מחיר מבצע: 1,049 ₪
מדברים ברוסית
Ремонт читалок
מערכות ניווט MIO
תיקון ספרים אלקטרוניים
רחפנים DJI
יבואן רשמי ONYX BOOX
Pocketbook touch lux 3
GPS מערכות ניווט
איך למצוא אותנו במרכז
trade-in
מערכת ניהול

חדשות

תיקון אייפון

שאלות נפוצות

 

מעבדת שירות GPS

אחד הדברים החשובים לפני התחלת התיקון  של מכשיר GPS   או כל מכשיר אלקטרוני אחר הוא לזהות  את סיבת התקלה במדויק. לאחר זיהו סיבת התקלה ניתן להעריך את הזמן הדרוש לתיקון המכשיר ועלות התיקון. במקרים מסוימים התקלה נראית לעין ולא דורשת פירוק של המכשיר. למשל- מסך מגע שבור, מסך LCD סדוק, שקע טעינה רופף ומנותק מהמעגל, מפסק הדלקה ראשי תקוע או שבור. במקרים אלה ניתן לתת הצעת מחיר ראשונית ללקוח מידית. אומנם בשני המקרים האחרונים לא ניתן לזהות הנזק כולו כי יש מקרים בהם השקע רופף לא רק נתלש מהמעגל אלא יחד עם השקע נתלשים גם חלק מהמוליכים של המעגל המודפס. אותו דבר יכול לקרות גם במקרה של המפסק הראשי. במקרים אלה תיקון המכשיר מסובך הרבה יותר ולעיתים אף לא ניתן לתיקון במחיר סביר. בתקלות כגון אי קליטת לוויינים, המכשיר נכבה ללא סיבה או כל תקלה אחרת שאינה קבועה איתור גורם התקלה דורש בדיקה מעמיקה יותר. אנו משתדלים לתת את אבחון המדויק ביותר ובזן הקצר האפשרי. בזמן מסירת המכשיר יש להשים לב לא להשיר תוכנות או אביזרים שלא נחוצים לשם בדיקה או תיקון מכשיר GPS.
הינה כמה המלצות ליפני שמחליטים להגיע למעבדת שירות GPS
עם מכשיר GPS  לא נדלק סיבה לזה יכול להיות
1. שמכשיר GPS לא טעון.   עם מחברים  עם מטען לרכב, תוודו שהמטען  הוא  מקורי ושלא יתחלף לחם עם מטען של טלפון או נגן שדומה לו אבל לאתועם למכשיר.  בגלל שהזרם חשמלי שהם מסוגלים לספק נמוכים   בהרבה מזה שנותן מטען שמהוד למכשיר GPS .
2.לחיצה על מפסק הדלקה קצרה מידי. יש ללחוץ אל המפסק במשך שתיים או שלוש שניות ולעזוב .אם לחיצה קצרה מידי מכשיר GPS לא מספיק להגיב ולא ידלוק. ישנם מכשירים שדורשים לחיצה ממושחת אף יותר מחמש שניות .
תוכנת נווט לא מתחילה לפעול
1.הסיבה יחול להיות שכרטיס זיכרון לא הוכנס במכשיר. או משוממה המכשיר למזהה אותו . אפשר לנסות להסיר אותו ולהכניס שוב . אחרי זה לחבות את המכשיר ולהדליק שוב . עם זה לא עוזר יש להגיע למעבדת שירות
מה עושים כאשר האייפון  נופל למים
 
 
לעתים קרובות אנו נתקלים בבעיה כאשר האייפון נופל למים. הדבר הראשון שמומלץ לעשות הוא לדאוג לייבוש ולניקוי המכשיר. רצוי מאוד לקחת  אותו למעבדת שירות תיקונים בדחיפות ולמסור לתיקון בזמן הקצר ביותר האפשרי .הזמן במקרים אלה הוא גורם מכריע למידת הנזק  הסופית במכשיר האייפון. אסור לנסות ולהפעיל את המכשיר ולא לחבר למטען. הפעלתו טרם טיפול מקצועי עלולה להחמיר את המצב ולגרום לנזק בלתי הפיך. ככל שחולף יותר זמן מרגע חדירת הנוזל למכשיר האייפון כך הנזק יחמיר וזאת כתוצאה מתהליך אלקטרוכימי אשר גורם לחמצון והתפתחות החלודה .בזמן מסירת מכשיר האייפון למעבדת שירות נא לא לשכוח לציין שמכשיר האייפון נפל למים על מנת שיקבל טיפול מיידי.  כך נוכל להחזיר מכשיר אייפון לתפקוד  מלא עם עלויות כספיות מינימאליות ובזמן הקצר ביותר.
מקובל לחשוב שניתן לייבש את מכשיר האייפון באמצעות מייבש שיער ובזאת לפתור את הבעיה,אך זה לא מדויק. בייבוש באמצעות מייבש השיער המים הלכודים במכשיר הופכים לאדים כתוצאה מהחימום  ומתפזרים כעננה בתוך מכשיר האייפון. כשהמכשיר מתקרר האדים הופכים שוב לטיפות מים זעירות. עם לא מטפלים במכשיר באופן מקצועי הנזק שיתפתח יהיה בלתי הפיך ולא יהיה ניתן לתקנו במחיר סביר.
 דוא"ל:  
 סיסמה:  
Ремонт читалок
Как нас найти в центре
מערכות ניווט MIO
תיקון ספרים אלקטרוניים
מדברים ברוסית
רחפנים DJI
יבואן רשמי ONYX BOOX
Pocketbook touch lux 3
טאבלטים
ASUS R600 GPS