פתוח יום א,ב,ד,ה  11:00 עד 19:30. ביום ג - 11:00 עד 17:00. ביום שישי וערב חג משעה 11:00 עד 14:30     לא להגיע ללא תיאום

אוניברסיטת תל אביב
אוניברסיטת תל אביב
GPS לאופניים ואופנועים FODSPORTS נגד מים
GPS לאופניים ואופנועים FODSPORTS  נגד מים
מחיר מבצע: 1,449 ₪
מדברים ברוסית
Ремонт читалок
מערכות ניווט MIO
תיקון ספרים אלקטרוניים
רחפנים DJI
יבואן רשמי ONYX BOOX
Pocketbook touch lux 3
GPS מערכות ניווט
איך למצוא אותנו במרכז
trade-in
מערכת ניהול
קרן אלקטרוניקה ← קורא ספרים אלקטרוני בעברית ← ספר אלקטרוני Sony
 0 מוצרים

ספר אלקטרוני Sony

 
 

  ספרים אלקטרוניים | Sony

חברת סוני היפנית, שנחשבת לא רק ליצרנית מכשירי אלקטרוניקה מובילה בעולם אלא גם למותג שעומד בפני עצמו, נכנסה לא מכבר גם לשוק המתרחב של קוראי ספרים אלקטרוניים.  למעשה, כאשר בודקים את מאפייני הדגמים החדשים ואת חוויית המשתמש, מסתבר שמדובר על בחירה לא פחות טובה, גם בהשוואה למותג העל מבית קינדל.

בשורות הבאות בחרנו לסקר שניים מבין המכשירים הידועים של סוני בתחום הקוראים האלקטרוניים, הזמינים גם בישראל. הדגם הראשון פשוט יותר, ואנו סבורים שהוא מתאים יותר למי שעדיין לא התנסה בקריאה של ספרים אלקטרוניים. הדגם השני שנציג גם נראה יפה יותר וגם מציע ביצועים משופרים ומתאים מאוד למשתמשים בעלי ניסיון.

Sony PRST1

מכשיר  PRST1  מבית סוני זכה לעיצוב סולידי ופשוט במידת מה. המשקל נמוך יחסית ונוח מאוד להחזיק את המכשיר ביד אחת. מבחינת זיכרון פנימי, המכשיר מוצע עם 2 ג'יגה בייט של זיכרון, לא מלהיב, אבל בהחלט מספק לספריה גדולה של ספרים. יש לציין שקיימת אפשרות להוספת כרטיס זיכרון חיצוני. 
אורך חיי הסוללה טוב למדי, בתנאי שלא מנצלים יותר מדי פונקציות נוספות כגון השמעת קבצי מוזיקה, ונשארים עם המטרה העיקרית שלשמה נועד המכשיר – קריאה של  ספר דיגיטלי.


Sony PRS -T2

קורא ספר אלקטרוני  נוסף מבית סוני, ה-PRS -T2    כבר נחשב לליגה אחרת, עם תצוגה וביצועים משופרים. דגם זה של קורא הספרים מגיע עם רזולוציה של 600 על 800 פיקסלים, ומספק 16 רמות גוונים שונות, להשגת חוויית קריאה משופרת.
מסך המגע נוח מאוד, והתחושה בהחלט נעימה למגע. גם כאן, מוצע המכשיר עם נפח זיכרון של 2 ג'יגה בייט, אבל קיימת אפשרות הרחבה משמעותית באמצעות כרטיס חיצוני.

לעומת המכשיר הקודם, אין ספק שכאן הושקע הרבה מאמץ בתצוגה החיצונית. לעומת הגימור הפשוט יחסית של הדור הראשון, כאן ניתן למצוא אפשרות בחירה בין כמה צבעים, שכולם נראים רעננים יותר ונעימים לעין ויש הטוענים שאפילו מלהיבים. גם אורך חיי הסוללה השתפרה וכך גם מהירות העלאת הדפים ואפילו המשקל התקזז מעט.

 מיון מוצרים לפי שם פריט     מחיר  
 
 
  
 דוא"ל:  
 סיסמה:  
Ремонт читалок
Как нас найти в центре
מערכות ניווט MIO
תיקון ספרים אלקטרוניים
מדברים ברוסית
רחפנים DJI
יבואן רשמי ONYX BOOX
Pocketbook touch lux 3
טאבלטים
ASUS R600 GPS